forex trading logo

Zdalne nauczanie

Projekt Zdalna Szkoła

Microsoft Teams

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

Prace naszych uczniów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 02 maja 2020 09:06

Prace naszych uczniów

Zdalne nauczanie nie oznacza dla naszych uczniów braku dodatkowej aktywności . Chętnie wykonują zadania dodatkowe.

Klasa 5b wędrowała na lekcjach języka polskiego śladami Stasia i Nel. W trakcie wyprawy do Afryki można porządnie zgłodnieć. Zadaniem klasy  było stworzenie egzotycznego deseru.                              Kto by podejrzewał, że uczniowie tak rewelacyjnie poradzą sobie z zadaniem do lektury                             "W pustyni i w puszczy". Okazuje się, że w szkole mamy mnóstwo kulinarnych talentów!

Klasa 6d odwiedzała na lekcjach języka polskiego galerie malarskie. Słowami opisywała obrazy. Zadaniem projektowym było wykonanie afisza informującego o wystawie dzieł Paula Cézanne'a. Swoje projekty przesłały: Ania, Zuzia i Maja.

Galeria prac poniżej.

Poprawiony: sobota, 02 maja 2020 09:10
 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Nasi Liderzy

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Edukacja ekologiczna

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 153 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.