forex trading logo

Zdalne nauczanie

Projekt Zdalna Szkoła

Microsoft Teams

E-dziennik

Pomóż Szkole...

Szkolne akcje/projekty

Pomoc Afryce

Doradztwo zawodowe

#Moleksiążkowepolecają

gimnastyka korekcyjna

LogowanieRODO

Świąteczna wizyta wolontariuszy w Hospicjum PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 19 grudnia 2019 15:56

18 grudnia grupa wolontariuszy pod opieką koordynatorek Pani Barbary Szczeciny i Pani Marii Ziembikiewicz udała się do nowo otwartego w naszym mieście Hospicjum. Składając świąteczne życzenia pracownikom i pacjentom, podarowaliśmy również coś od serca. Osłodziliśmy czas oczekiwania na Boże Narodzenie własnymi wypiekami -  piernikami w kształcie choinek, przynieśliśmy też miód i opłatki oraz wykonane przez nas kartki świąteczne wraz z życzeniami.

Hospicjum od wewnątrz mogliśmy obejrzeć dzięki Pani Dyrektor Alicji Graczyk i członkowi Towarzystwa Pomocy Chorym, Panu Zbigniewowi Wojtkowiakowi, którzy pokazali nam nowoczesne wyposażenie placówki. Dzięki niemu w ostatnich dniach życia będzie można ulżyć pacjentom w bólu i cierpieniu. Było to  pouczające doświadczenie, które z pewnością pomogło dostrzec nam sens bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi.

Z Hospicjum współpracujemy od czterech lat, ale dotychczas tylko podczas różnych zbiórek do puszek. Teraz na własne oczy mogliśmy się przekonać jak były one potrzebne i nasza malutka cegiełka też się przydała. Dziękujemy za ciepłe słowa skierowane do nas przez Panią Dyrektor i Pana Zbigniewa Wojtkowiaka i postaramy się jeszcze bardziej myśleć nie tylko o sobie, ale o innych.

 

Mini galeria 2

  • Photo Title 1
  • Photo Title 2
  • Photo Title 3
  • Photo Title 4
SLIDESHOW PRO MODULE BY JT

Nasi Liderzy

Innowacje szkolne

Orły Edukacji 2019

JESTEŚMY
Edukacja ekologiczna

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 122 gości 


Wydarzenia szkolne

Mini galeria 3


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.